Początek rundy wiosennej!

Niedziela, godzina 11:00
Stadion w Desznie
Zapraszamy!

W najbliższą niedziele nasza drużyna rozpocznie ciężką batalie o utrzymanie się w B-klasie, na początek na swoim stadionie podejmiemy Orkan Markowce.
W poprzedniej rundzie Florian w Markowcach doznał wysokiej porażki, bo aż 4:1 i w dodatku straciliśmy do końca rundy Mateusza Rygla, który w tym meczu doznał ciężkiej kontuzji. Przerwę między rundami nasza drużyna ciężko przepracowała, rozegraliśmy 8 meczy sparingowy (5 zwycięstw oraz 3 porażki w tym jedna z przedstawicielem klasy okręgowej). Wyniki oraz gra w tych meczach kontrolnych może napawać optymizmem przed bardzo ważną rundą.
Nasz najbliższy przeciwnik przeciwnik po rundzie jesiennej zajmuje wysokie 5 miejsce z dorobkiem 20 pkt (6 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek, bilans bramek 31-29), ale trzeba zaznaczyć, że 5 z 6 zwycięstw, które odnieśli to odnieśli na swoim stadionie. Na pewno będzie trzeba zwrócić uwagę na rosłego napastnika, który w meczu z naszą drużyną strzelił 2 bramki i po rundzie jesiennej z dorobkiem 8 goli jest najlepszym strzelcem drużyny.

Do na pewno najciekawszego pojedynku w XIV kolejce dojdzie w Tarnawie gdzie miejscowy LKS będzie podejmował Juventus Poraż, obie drużyny mają ten sam cel: awans i na pewno będą walczyć o każdy centymetr boiska. Patrząc na wyniki meczy sparingowych to większe szanse przypisujemy drużynie z Tarnawy, ale w tym meczu może paść każdy wyniki.
Lider z Czarnej uda się do Niebieszczan po kolejne 3 pkt, które przy pojedynku Tarnawy z Porażem pozwoli im na zwiększenie dystansu pkt nad jedną z tych 2 drużyn.
Do Średniej Wsi zawita wzmocniony wieloma byłymi zawodnikami Leśnika Baligród Nelson Polańczyk, więc bardziej stawiamy na gości, którzy mogą wiele namieszać w tej rundzie.
W konfrontacji Płowce Stróże Małe – Drewiarz Rzepedź stawiamy na gospodarzy, którzy są znani z agresywnej gry.
Pozostałe dwa mecze tj. Pielni z Nowosielcami i Odrzechowej z Olszanicą są wielką niewiadomą, nikt nie wie w jakiej formie są te zespoły i jak przetrenowały okres przygotowawczy.