Puchar Burmistrza Gminy Rymanów w piłce nożnej

Turniej finałowy odbędzie się w dniu 20 lipca 2014 roku na stadionie Klubu Sportowego Beskidu w Posadzie Górnej. W turnieju uczestniczą drużyny z terenu Gminy Rymanów zrzeszone w Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Krośnie. Pary zostały rozlosowane na spotkaniu przedstawicieli klubów zorganizowanym w Urzędzie Gminy w Rymanowie w dniu 25 czerwca 2014 bieżącego roku i przedstawiają się następująco:

Iskra Wróblik - Florian Rymanów Zdrój (godz. 11:00)
Wisłok Sieniawa - Karpaty Klimkówka (godz. 12:00)
Orzeł Milcza - Start Rymanów (godz. 13:00)
LKS Głębokie - Beskid Posada Górna (godz. 14.00)

Zwycięzcy zagrają dalej w turnieju i rozegrają mecze półfinałowe, natomiast przegrywający odpadają z turnieju. W pierwszym półfinale o godzinie 15:00 zagrają zwycięzcy 1. i 2. meczu, w drugim półfinale o godzinie 16:00 zagrają zwycięzcy 3. i 4. meczu. Mecz o trzecim miejsce zostanie rozegrany o godzinie 1700, natomiast mecz finałowy o godzinie 18:00. Czas gry 2x 20 min  z przerwą 5 minutową.

W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy w wieku seniora i juniora zarejestrowani w OZPN wdanym klubie, bądź posiadający aktualną umowę transferową oraz posiadający ważną kartę zdrowia. Podczas turnieju obowiązują przepisy PZPN. Turniej sędziują sędziowie Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie. Dla uczestników organizatorzy zapewniają okolicznościowe nagrody i puchary oraz ciepły posiłek i napoje.

Organizatorzy: Burmistrz Gminy Rymanów i Klub Sportowy Beskid Posada Górna

Źródło: własne | www.rymanow.pl