Wygrana z Karpatami!

4:3 Wiernasz Kamil - karny
5:3 Bogusław Klimkiewicz - karny

Skład:
Patryk Trzaska - Patryk Klimkiewicz, Dawid Bebło, Adam Przybyła, Sławomir Rygiel (75' Nikodem Borek) - Jerzy Winnicki (70 Damian Kałwik), Marcin Rygiel (83' Dariusz Solecki), Łukasz Klimkiewicz, Bogusław Klimkiewicz, Damian Kałwik (45' Sylwek Lorenc, 88' Dominik Hryniak) - Dominik Hryniak (85' Wojtek Rygiel)

Opinia Trenera:
Do dzisiejszego sparingu przystępowaliśmy bez kilku zawodników kontuzje: nadal leczy Daniel Ziembicki, w pracy został dzisiaj Sylwek Pietruszka, a choroba wykluczyła dzisiaj: Adriana Litwina, Łukasza Lorenca, Dominika Rygla oraz Marcina Hanusa, zabrakło też Mateusza Rygla, który miał wyjazd rodzinny. Wszyscy którzy wybrali się dzisiaj na sparing z Klimkówką na pewno zobaczyli mecz walki, nikt nikomu nie ustępował zarówno z jednej jak i drugiej strony. W naszej grze widoczne były jeszcze niedociągnięcia jeśli chodzi o organizację gry w fazie obrony gdyż zawodnicy z Klimkówki niejednokrotnie zbyt łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich, w fazie ataku też potrzebujemy czasem trochę spokoju, ale myślę, że w kolejnych meczach uda nam się to poprawić i na wiosnę zobaczymy naprawdę fajną ciekawą grę naszego zespołu. Najważniejsze już jest w tych 3 meczach nasz zespół na pewno walczy, stara się i nawet jak traci bramkę wstaje i walczy nadal dlatego wielkie brawa za postawę chłopaków w dotychczasowych meczach kontrolnych.