Zapowiedź: Błękitni Żeglce - Florian

Po dwóch miesiącach przerwy piłkarze Floriana Rymanów Zdrój wracają do ligowej rzeczywistości. Na inaugurację rundy jesiennej sezonu 2014/2015 w niedziele, 10 sierpnia nasza drużyna na wyjeździe w Żeglcach zmierzy się z miejscowymi Błękitnymi.

Błękitni to zespół, który w minionym sezonie 2013/2014 uzyskał awans do wyższej klasy rozgrywkowej, po zajęciu w lidze drugiego miejsca na koniec rozgrywek ligowych, co w efekcie dało możliwość gry w B klasie po pięciu sezonach przerwy. Drużyna z Żeglec podczas przerwy letniej w ramach przygotowań do rundy jesiennej rozegrała pięć spotkań sparingowych, w których raz tylko odniosła zwycięstwo (Tajfun Łubno Szlacheckie 2:6), dwa razy zremisowała (KS Szczepańcowa 3:3, Nafciarz Bóbrka 1:1) i przegrała (Jasiołka Świerzowa 3:1, Zorza Łęki Dukielskie 6:2). W sezonie 2008/2009 Florian miał okazję zagrać z Błękitnymi, w rundzie jesiennej spotkanie ligowe zakończyło się naszym zwycięstwem 7:1, a na wiosnę padł wynik 1:1.

Sędzią głównym meczu Błękitni - Florian będzie Jacek Dziekan, na liniach pomagać mu będą Rafał Zaremba i Grzegorz Burger, a początek inauguracyjnego spotkania w niedziele, 10 sierpnia o godzinie 13:00 na stadionie w Żeglcach.

B klasa, grupa: II - 1. kolejka (Niedziela, 10 sierpnia)
Cisy Jabłonica Polska - Huragan Jasionka (godz. 11:00)
Iskra Iskrzynia - Sokół Domaradz (godz. 13:00)
Jasiołka Jaśliska - JKS Jasionów (godz. 13:00)