KS Szczepańcowa Gospodarze

Krzysztof Cyrulik Kierownik drużyny
Mariusz Zajchowski Opieka medyczna

25.08.2016

Mecz rozpoczęliśmy w naszym „tradycyjnym stylu”. W 2 minucie zawodnik gospodarzy został sfaulowany w polu karnym przez Zajchowskiego w skutek czego sędzia podyktował rzut karny. Karnego na bramkę zamienił W. Żołna. W dalszej części meczu Nurt atakował lecz brakowało ostatniego podania. W 15 minucie po błędzie obrońców Szczepancowej swojej sytuacji nie wykorzystał Zuzak. W dalszej części meczu Nurt stwarzał sobie coraz to więcej możliwości na zdobycie bramki. W 37 minucie swoja szanse wykorzystał A. Karamon zdobywając bramkę która daje nam do przerwy wynik remisowy.

Druga polowe zaczynamy od „mocnego” wejścia, Wnenczak strzela bramkę dająca nam prowadzenie. Po bramce drużyna gospodarzy starała się prowadzić grę zaś Nurt nastawił się na kontry. Po jednej z nich Potok zdobywa trzecia bramkę strzelcem Zuzak. Drużyna ze Szczepancowej starała się na wszelkie sposoby zdobyć bramkę kontaktowa, co skutkowało kontrami wyprowadzonymi przez Potok. Jednak zawodnicy gości nie wykorzystywali swoich sytuacji co przyniosło druga bramkę dla gospodarzy w 83 minucie w zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobył Kustroń. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Warte podkreślenia jest to ze w naszej bramce zadebiutował 16-letni Mateusz Dembiczak.