Nurt Potok Gospodarze

Krzysztof Cyrulik Kierownik drużyny
Mariusz Zajchowski Opieka medyczna

25.08.2016

Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando Nurtu. Gospodarze stwarzali sobie sytuacje lecz dobrze w bramce gości spisywał się bramkarz. Suchodół próbował konstruować akcje, lecz szybko tracił piłkę. Najlepsze szanse na zdobycie bramki w pierwszej połowie mieli Cyrulik (wolej), Józefczyk (przewrotka), A. Karamon i Ł.Zuzak (strzały z dystansu).

Początek drugiej połowy przypominał obraz z pierwszej połowy. Dopiero w 64 minucie po pomyłce obrońców pierwsza bramkę w tym meczu zdobył Andrzej Karamon. Po zdobyciu bramki nasza drużyna ruszyła do jeszcze większych zmasowanych ataków co przyniosły nam kolejne gole w 68,85,89,90+1 minucie. Wszystkie te bramki zdobył znakomicie dysponowany tego dnia Andrzej Karamon. W rezultacie nasz napastnik w tym meczu zdobył piec bramek. Suchodół ostatnie dwadzieścia minut grał w osłabieniu, gdyż czerwona kartką ukarany został Kamil Kampanowski.